سی ریل و ریل مینیاتوری

سی ریل

سی ریل

C-Rail چست؟

سی ریل به ابزارهای گفته می شود که با ورق گالوانیزه ساخته شده که وظیفه آن محافظت از سیم ها و کابل های برق را دارد. سی ریل از بی نظمی و پخش شدن این سیم ها و کابل ها جلو گیری می کند.

انواع سی ریل کدام است ؟

سی ریل انواع مختلفی دارند بطور مثال سی ریل هایی که از یک طرف بسته هستند، این نوع برای این است که حافظت بیشتری از سیستم ارتباط برقرار باشد که با عمق بیشتری از بقیه ساخته می شود چنل کابل نامیده می شود.

C-Rail های پلاستیکی به خاطر قابلیت اشتعالی که دارند برای کسب و کار های صنعتی و برای اطمینان خاطر در مصرف انرژی برای کارخانه ها توصیه می شود از نوع فلزی استفاده شود.

این نوع C-Rail دارای طول عمر بیشتری هستند ، ایمنی بیشتری دارند، قیمت مناسبی دارند، نصب آسان تری دارند.

ریل مینیاتوری چیست؟

ریل تابلویی یا ریل مینیاتوری در مدل های مختلف در سه نوع بارگذاری ، بارگذاری سبک ، بارگذاری متوسط و بارگذاری سنگین جهت نصب انواع تجهیز بر روی ریل در تابلو برق و یا سطوح دیگر موجود و قابل سفارش می باشد و معمولا از جنس های استیل ، استیل ضد زنگ ، استیل روکش شده با ورق گالوانیزه ، استیل روکش با ورق گالوانیزه گرم ساخته می شوند.

ریل مینیاتوری

ریل مینیاتوری

از سوراخ های روی ریل مینیاتوری می توان برای نصب آن بر روی سینی تابلو برق استفاده کرد و با استفاده از میخ پرچ و یا پیچ و مهره آن را بر روی سینی فیکس نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چت در واتساپ
سوالی دارید ؟
سلام
در رابطه با سی ریل و ریل مینیاتوری سوالی دارید ؟
در واتساپ با ما در ارتباط باشید .