منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English
خانه

خانه

تابلو برق دربرگیرنده قطعات الکتریکی می باشد که وظیفه کنترل نمودن تجهیزات بکار رفته در سیستم رابر عهده دارد که می تواند در سایز ها و شکل های مختلفی ساخته شود . معمولا در داخل هر تابلو برق یک سینی وجود دارد که قطعات بر روی آن چیده می شوند و این قطعات توسط کابل و سیم به همدیگر مرتبط می گردند .

برای مشاهده همه محصولات و تجهیزات بکار رفته در تابلو برق های صنعتی و خانگی بر روی توضیحات بیشتر کلیک نمایید .

در سیستم های صنعتی امروزی باتوجه به بالا رفتن میزان تولید و همچنین نیاز به کیفیت و دقت بیشتر در محصولات و خروجی نهایی ناگزیر به استفاده از سیستم های اندازه گیری وزن می باشیم . در گذشته از روش های مختلفی برای اندازه گیری وزن و یا تخمین حجم و یا وزن مورد نظر استفاده می شد که برای نمومه می توان به ترازوهای مکانیکی و یا سیستم های کنتوری برای اندازه گیری حجم مایع مورد نظر استفاده می شد . و گاها با اندازه گیری زمان بارگیری متریال مورد نظر اقدام به تخمین مقدار آن می نمودند به این صورت که با اندازه گیری مقدار متریال خارج شده در یک زمان خاص در دفعات بعدی برای بارگیری شیر یا دریچه بارگیری متریال مورد نظر را به همان زمان مورد نظر باز می گذارند .

با توجه به تنوع زیاد در موتورهای الکتریکی می توان آن ها را با توجه به اساس کارکرد و یا نوع کارکرد و … به صورت های مختلفی دسته بندی کرد. قویا پیشنهاد می گردد قبل از اقدام به انتخاب و تهیه الکتروموتور مناسب، به بررسی ویژگی ها و محدودیت های الکترو موتورها بپردازید و پس از مشاوره اقدام به عمل نمایید .

دستگاه بچینگ ها با توجه به نوع بتنی که باید تولید کنند ، محل نصب آن ، محدودیت های فضایی که قرار است دستگاه بچینگ پلانت در آن نصب شود و نوع مصالحی مورد استفاده در سایز ها و مدل های مختلفی مانند لایناربین و دراگلاین ( جهت بارگیری مصالح ) با ظرفیت های مختلف گاها تا ۳۲۰ متر مکعب در ساعت و یا بیشتر به صورت موبایل ( قابل حمل و جابجایی آسان ) با انواع میکسر های تک شفت و توین شفت و کانتینیوز و … ساخته می شوند .

زمانیکه نیروی مورد نیاد نهایتا ۱۰ کیلو نیوتن باشد و سرعت بالا ( ۲ تا ۳ متر در ثانیه ) مد نظر باشد، سیستم پنوماتیکی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای سیستم می باشد. سیستم های پنوماتیکی شامل طیف وسیعی از تجهیزات شامل عمل کننده ها ابزارها کنترل کننده ها و … می باشد که پیشنهاد می شود برای آشنایی با این تجهیزات می توانید بر روی توضیحات بیشتر کلیک نموده و یا با ما در ارتباط باشید.