آیا قصد راه اندازی سیستم توزیندارید؟
کنترل میکرز اینجاست تا شما را همراهی نماید
نمایندگی ها
خدمات کنترل میکرز

تجهیزات تابلو برق

تجهیزات تابلو برق

تابلو برق دربرگیرنده قطعات الکتریکی می باشد که وظیفه کنترل نمودن تجهیزات بکار رفته در سیستم رابر عهده دارد که می تواند در سایز ها و شکل های مختلفی ساخته شود . معمولا در داخل هر تابلو برق یک سینی وجود دارد که قطعات بر روی آن چیده می شوند و این قطعات توسط کابل و سیم به همدیگر مرتبط می گردند . برای سفارش قطعات تابلو برق و یا مشاوره در خرید این قطعات می توانید با ما در ارتباط باشید . برای مشاهده همه لوازم تابلو برق به ادامه مطلب رجوع کنید.

تجهیزات پنوماتیک

میکسر تولید بتن

در صنعت سیستم پنوماتیکی به مجموعه انتقال دهندگان و مبدل های نیروی حاصل از گاز فشرده به نیروی مکانیکی گفته می شود. زمانیکه نیروی مورد نیاد نهایتا ۱۰ کیلو نیوتن باشد و سرعت بالا ( ۲ تا ۳ متر در ثانیه ) مد نظر باشد، سیستم پنوماتیکی یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای سیستم می باشد ، از مزایای سیستم پنوماتیکی می توان به مواردی مانند : در دسترس بودن سیال متراکم شونده ، طراحی سیستم توزیع آسان ، عدم تداخل نوسانات دمایی در عملکرد دستگاه ها ، ایمنی بالادر برابر انفجار و بار ناگهانی اضافه ، تعمیرات کم هزینه و کم خطر و عدم ایجاد آلودگی . جهت آشنایی و یا تهیه کلیه تجهیزات پنوماتیک به ادامه مطلب مراجعه فرمایید .

نمومه محصولات

خدمات کنترل میکرز

شما همواره می توانید در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلو برق و یا تهیه لوازم تابلو برق، به صورت رایگان با ما مشاوره نمایید و یا تهیه و اجرای آن را به ما بسپارید .
شما همواره می توانید به منظور منشور مشاوره و یا درخواست همکاری و تهیه تجهیزات انواع سیستم توزین دیجیتال و اتوماتیک به همراه مانیتورینگ با ما در ارتباط باشید .
باتوجه به اهمیت فراوان روانکاری به دلیل کاهش اصطکات و مصرف انرژی استفاده از سیستم روانکاری اتوماتیک در بسیاری از صنایع امری ضروری می باشد، شما می توانید برای سفارش محصولات روانکاری اتوماتیک و اجرای آن و یا ایجاد تغییر در سیستم فعلی خود با ما تماس بگیرید .
شما همواره می توانید قطعات ابزار دقیق را اعم از انواع سنسورهای متداول یا با کاربرد خاص را از طریق ارتباط با بخش فروش کنترل میکرز تهیه نمایید
شما همواره می توانید در سایت ما با انواع تجهیزات پنوماتیک مانند کمپرسور ، شیر برقی ، انواع جک ، اتصالات و ... آشنا شوید و با مقایسه آن ها با همدیگر اقدام به تهیه آن ها نمایید .
تلاش گروه کنترل میکرز این است که الکتروگیربکس را باتوجه به نیاز مشتری تهیه نماید و در صورت لزوم اقدام به طراحی و ساخت گیربکس مناسب برای کاربرد مد نظر شما نماید .
ارائه مشاوره برای انتخاب سامانه بهینه جهت کنترل فرایند و اتوماسیون صنعتی به همراه اجرا و تامین قطعات مورد نیاز از دیگر خدمات کنترل میکرز می باشد .

نمونه کارها

سیستم توزین

سیستم کنترل رطوبت

تابلو برق صنعتی

سیستم روانکاری

برندهای مورد استفاده